השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד

שתלים דנטליים: פתרון ללא כאבים לתוצאה טבעית!

הודות לסדציה עמוקה  ושימוש GROWTH FACTORS,  השתלת שיניים הפך להליך כמעט ללא כאבים.

בזכות השימוש בטכנולוגיות כירורגיות ושיקום ממוחשב בטכניקה חדשנית של ד”ר וקנין והצוות שלה, אתה יוצא באותו יום עם שיניים על השתלים החדשים שלך.

השתלת שיניים הוא  תהליך של טרנספורמציה אסתטית אמיתית, הוא מחליף שיניים חסרות וכך מחזיר לכם את איכות החיים : ללעוס בצורה נוחה ולחייך ! 

השתל הדנטלי מחקה את הטבע: הוא נועד לעגן את עצמו היטב בלסת ולהחזיק את השן המלאכותית במקום. השתל הוא בורג טיטניום קטן, חומר שנקלט היטב על ידי גוף האדם.

בלמעלה מ- 90% מהמקרים השתלת שיניים היא מעשה פשוט. זה דורש התערבות יחידה בהרדמה מקומית לצורך החדרת השתלים. כעבור חודשיים-שלושה מונחים כתרי הקרמיקה הסופיים (תותבות קבועות).

שאל את רופא השיניים שלך כל מה שתרצה לדעת על הפרוצדורה הזאת

65
393753-PCF7JZ-870

מהם שתלים דנטליים?

שתלים דנטליים הינם ברגים בעלי צורה גלילית, שאותם אנחו, רופאי השיניים, מחדירים לעצמות הלסת. תפקידם של השתלים הדנטליים הוא לשמש בסיס לבניית שחזורים של שיניים. כיום ביכולתנו לבצע שחזור של שן אחת, של מספר שיניים ואם יש צורך, נוכל להרכיב שיניים על גבי עצם הלסת, לכל אורכה.

כיום, שתלים דנטליים מיוצרים מטיטניום ועוברים תהליך של עיבוד שבבי מדויק ובקרת איכות קפדנית. כמו כן,  ישנה חשיבות לטיפול המקדים להשתלה ולהכנת פני שטח השתל, תהליך העיקור והסטריליות. תהליכים אלה הינם הכרחיים כדי להגיע לתוצאה מיטבית של חיבור השתל לעצם הלסת. וכמובן – ישנה חשיבות עצומה למידת הדיוק וטכניקת חיבור חלקי העל (החלקים שמתחברים לראש השתל בזמן השיקום).

WhatsApp
Hello, we are here for any question, feel free to talk with us